Przykłady ustnego liczenia
Nauka

Szkolenia dla dzieci z arytmetyki mentalnej

ćwiczenia na logiczne myślenieNauka dziecka w okresie szkolnym nastawiona jest na aspekty poznawcze. W tym okresie rozpoczyna się ćwiczenie pamięci i przyswajanie wiedzy. W pierwszych latach nauki dzieci są narażone na wysoki poziom stresu z jakim dotąd nie miały do czynienia. Standardowe metody nauczania w szkołach nie zawsze są skuteczne i nie dają oczekiwanych efektów.

W takiej sytuacji rodzice decydują się na liczne zajęcia dodatkowe, które mają pomóc ich pociechom.  Jednymi z nich są szkolenia dla dzieci mogące w znacznym stopniu poprawić pamięć oraz koncentrację. Przykłady ustnego liczenia wykonywane podczas szkolenia poprawiają przyswajanie informacji oraz przyśpieszają ich analizę. Stosowanie takich metod polega na rozwoju obu półkul mózgowych wykonując ćwiczenia i zadania w tym samym czasie. Wymaga to skupienia i podzielności uwagi, które pozytywnie wpływają na osobowość dziecka gwarantując skuteczniejsze osiąganie zamierzonych celów. Wszechstronne ukierunkowanie nauki pozwala dziecku stworzyć fundament samorealizacji. Przekłada się to na sukcesy w pracy oraz umiejętności radzenia sobie z rosnącym stresem.

Czy słyszeliście o zabawkach Goki?

Goki to producent drewnianych układanek, sorterów i liczydeł, dzięki którym małe dzieci mogą stawiać pierwsze kroki w świecie matematyki i jednocześnie rozwijają wiele zdolności miękkich: kojarzenie, motoryka mała czyli ćwiczenie rączek, czy spostrzegawczość.

Ale wracając do nauki dzieci w szkołach…

Metody przekazane dzieciom podczas szkolenia przynoszą efekty w późniejszych latach życia. Dlatego akademia arytmetyki zajmująca się rozwijaniem dzieci w zakresie arytmetyki mentalnej prowadzi cykl szkoleń pomagających poprawić koncentrację i zwiększyć pewność siebie u dzieci w wieku szkolnym. Centra szkoleniowe posiadają niezbędne wyposażenie zapewniające komfort i swobodę podczas nauki. Są przygotowane z myślą o najmłodszych uczniach podejmujących wyzwania w trakcie ćwiczeń.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *