balony na roczek
Porady

Prezent na roczek

Pierwsze urodziny dziecka są obchodzone zazwyczaj niezwykle hucznie. To urodziny symboliczne, można śmiało powiedzieć, że jedna z najważniejszych dat w życiu małego człowieka. Jeśli zostałeś zaproszony na taką uroczystość, dobrze zastanów się nad prezentem. Ten musi być dokładnie przemyślany. Przedstawiamy kilka propozycji, dzięki którym ułatwimy Ci wybór podarunku. Sprawdź już teraz co otrzymuje najczęściej „roczniak”.

 

Prezenty – pamiątki

Pierwsze urodziny dziecka to okazja do podarowania mu prezentu pamiątkowego. Może to być zestaw gipsowy do odciśnięcia rączki albo stópki, fotoalbum z najładniejszymi zdjęciami malucha, złota biżuteria czy dedykowana książka. Takie prezenty zachowuje się na zawsze. Nie mają służyć zabawie, ale są za to niezwykle sentymentalne.

 

Prezenty, które rozwijają

Nie ma wątpliwości, że to zabawki kreatywne cieszą się największym zainteresowaniem dziecka. Warto wybierać je zgodnie z etapem rozwoju „roczniaka” oraz jego zainteresowaniami. Trafnym wyborem będzie zawsze pierwszy rowerek, sorter, klocki albo interaktywna zabawka. W tej kwestii warto skonsultować się z rodzicami dziecka, by nie okazało się, że maluch już taki gadżet posiada albo zostanie obdarowany kilkoma takimi samymi zestawami.

 

Prezenty, które zaskakują

Możesz zamówić efektowne balony na roczek i z takim bukietem w nowoczesnym wydaniu pojawić się na imprezie urodzinowej. Tego typu gadżet to świetny dodatek do głównego prezentu. Sprawdzi się też, kiedy na podarunek składa się kilka osób.

Balony na roczek to niejedyna propozycja. Wszystkich zaskoczy autorski audiobook z wymyśloną specjalnie dla dziecka bajką albo wręczenie zaproszenia do sali zabaw czy teatru dla najmłodszych. Możesz postarać się też o specjalną atrakcję, na przykład wynająć animatorkę, która zajmie się małymi gośćmi na urodzinach i wymyśli na nich ciekawe atrakcje.

Pamiętaj jednak, by wszystkie prezenty były dopasowane do wieku dziecka. Z całą pewnością „roczniak” jest jeszcze za mały na tablet, telefon, konsolę czy komputer.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *