moda ciążowa
Porady

Jak nosić ubrania ciążowe po ciąży?

Właśnie zostałaś mamą. Całej 9 miesięcy minęło jak z płatka. Jest to piękny czas, w którym możesz poznać swoje nowonarodzone dziecko i przywrócić harmonię w swoim życiu i w organizmie. 

Na pewno teraz zastanawiasz się, co zrobić z tymi wszystkim ubraniami po ciąży. Sprzedać? Oddać koleżankom w ciąży? Sposobów na uporanie się z tym problemem jest wiele, ale jedno jest pewne — nie wyrzucaj ich! Jeśli masz jakieś ubrania ciążowe, które ci się podobają, to spokojnie możesz je nosić po ciąży. Moda ciążowa jest tak zaprojektowana, aby ciuchy ciążowe można było nosić wiele lat po ciąży. Ciekawych propozycji z kategorii odzieży ciążowej możesz znaleźć na https://raczkujemy.pl/.

moda ciążowa

Sukienki ciążowe — jak je nosić po ciąży?

Sukienki ciążowe są idealnym przykładem na to, że ciuchy ciążowe można nosić wiele lat po ciąży. Wysoki stan można ukryć pod modnym paseczkiem lub wstążką. Luźniejsze fasony będą idealne na wakacje — zapewniają przewiewność i swobodę.

Dopasowane sukienki ciążowe, które są rozciągnięte na brzuszku, można spróbować zmniejszyć u krawcowej/krawca lub spróbować wyprać z wyższej temperaturze, aby się trochę zmniejszyły. Drugi sposób jest bardzo ryzykowny i wyjdzie tylko, jeśli sukienka jest uszyta z elastycznego materiału. 

Czytaj również: Jak ubierać się do pracy w ciąży?

Bluzki ciążowe — jak je nosić po ciąży?

Warto kupować bluzki ciążowe, które jednocześnie sprawdzą się podczas karmienia dziecka. Niezawodne do tego są rozpinane koszule, które można również nosić po ciąży. 

T-shirty ciążowe można z powodzeniem nosić po ciąży, Jeśli są za bardzo rozciągnięte, to można użyć ich jako tunikę lub piżamę. 

Bluzki z kontrafałdą (marszczeniem rozchodzącym się od biustu) można spokojnie nosić po ciąży bez specjalnych przeróbek. Tego typu bluzki używane są również na co dzień przez kobiety, które nie są w ciąży. Nie są one obcisłe, ale na dni, w których nie chcesz pokazywać figury, sprawdzą się doskonale. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *