krzesła
Porady

Elegancka oprawa wesela

pokrowce na krzesła wynajemŚlub i wesele to jedno z najważniejszych wydarzeń w życiu młodego człowieka. To nie tylko uroczystość nowożeńców, ale również wszystkich gości, którzy uczestniczą w ceremonii i bawią się na weselnej sali.

Najczęściej to podniosłe chwile, nie ma tu mowy o miejskim stylu, wszystko ma być eleganckie a panna młoda ma wyglądać jak prawdziwa księżniczka. Dużą więc rolę odgrywają nie tylko szykowne stroje nowożeńców i przybyłych weselników, ale też dekoracja kościoła czy Sali.

Świeże kwiaty, odpowiednie oświetlenie, bogato zdobiona zastawa to nie wszystko. Ważną częścią są przecież stoły. I nie ma w tym absolutnie nic dziwnego – przecież goście spędzają przy nim ogrom czasu. Wystarczy wziąć pod uwagę kilka posiłków głównych, wznoszenie toastów, przekąski czy odpoczynek od szaleństw na parkiecie. To wszystko robi się właśnie przy stole.

Istotne są na pewno krzesła. Pamiętajmy, że nie zawsze organizator jest w stanie zapewnić na przykład 200 takich samych elementów mebli tego rodzaju. Z drugiej strony jakże nieelegancko wyglądałoby zbiorowisko krzeseł różnego typu. W takim przypadku przydają się pokrowce na krzesła wynajem – najczęściej białe, ozdobione sporą kokardą.

One Reply to “Elegancka oprawa wesela

  1. Ostatnio byłam na weselu i były identyczne pokrowce z początku myślałam że to kicz z branży ślubnej. Ale na zdjęciu to świetnie wygląda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *