admin Październik 10, 2018

Gry kreatywnego kierunku
Dla starszych dzieci można kupić zestawy do haftu, palenia, beadwork, rysunek. Takie zestawy pomogą odkryć talenty Twojego dziecka, pomogą rozwinąć wytrwałość, uwagę.

Gry planszowe
Zaprojektowany do gier przez całą rodzinę lub w gronie przyjaciół. hokej stołowy, piłka nożna, puzzle, warcaby, szachy nie tylko rozwijać zdolności intelektualnych dziecka i nauczyć i znaleźć wspólny język z innymi ludźmi, być towarzyski.

Każde dziecko uwielbia zabawki wózki dla lalek, a jak pokazuje doświadczenie, zabawki nie idą za wiele. Dlatego rodzice starają się kupić nowy za każdym wakacje, zwłaszcza w sklepach dziecięcych zabawek reprezentował szeroki asortyment na każdy gust i budżet.

Niestety, trzeba przyznać, że często jakość zabawek pozostawia wiele do życzenia, a niektóre – nawet mogą zaszkodzić zdrowiu dziecka. O tym, jak wybrać wysokiej jakości i bezpieczne dziecięce zabawki, zrozumiemy dzięki pomocy eksperta-technologa Andriya Babayeva.

Jeśli zdecydujesz się kupić pracę nad sterowaniem radiowym, musisz wiedzieć, że zabawki dla dzieci są często chronione przy użyciu substancji szkodliwych dla ludzkiego zdrowia, gdy są wytwarzane. Na przykład na dodaniu ftalany plastikowe, które przyczyniają się wózki dla lalek do zaburzeń hormonalnych i wpływające na układ nerwowy i rozwój dzieci i mogą powodować powstawanie komórek nowotworowych.
Wybierając zabawkę dla swojego dziecka, przede wszystkim powinieneś dokładnie obejrzeć zaznaczone na niej znaki. Ale jakość zabawek można określić na podstawie wyglądu.

Oto kilka wskazówek, które daje technikowi Andrey Babayeva: Ekspert zaleca kupowanie zabawek w sklepach, które może dostarczyć certyfikatu jakości, który stanowi, producenta, kraju przywozu, użytych materiałów, zawartość alergenów i metali ciężkich i innych parametrów. Uważnie sprawdź wózki dla lalek i obwąchaj zabawkę. Nieprzyjemny i ostry zapach wskazuje na złą jakość użytych materiałów. Zwróć uwagę, że producenci często używają różnych smaków, aby ukryć ten zapach.