fryzjer warszawa ursynów
Porady

5 sposobów na sprężyste loki

Chcąc uzyskać piękne loki, nie trzeba koniecznie odwiedzać salonu fryzjerskiego. Jeśli masz odpowiednie narzędzia i wystarczające umiejętności, poradzisz sobie samodzielnie. Przedstawiamy 3 proste tipy, które pozwolą Ci zabłysnąć burzą wspaniałych kędziorów.

Lokówka

Lokówki. To najłatwiejszy i najbezpieczniejszy sposób kręcenia włosów. W przeciwieństwie do wielu innych przyrządów do stylizacji lokówki nie nagrzewają pasm do wysokiej temperatury i nie uszkadzają struktury włosów. Lokówka to popularna metoda na szybkie i wydajne tworzenie loków. W zależności od urządzenia można uzyskać duży lub mały skręt.

Prostownica

Ten nowoczesny sposób curlingu stał się ostatnio bardzo modny. Aby stworzyć artystyczne loki, musisz najpierw spryskać włosy preparatem teksturyzującym lub lakierem, a potem nawinąć włosy między ramiona prostownicy. Następnie obracasz pasmo wokół urządzenia. Loki po prasowaniu są przepiękne – żywe i figlarne.

Warkocze.

Zwiększ objętość włosów i wyczaruj wdzięczne fale za pomocą zwyczajnych warkoczy. Wieczorem zapleć włosy w kilka małych warkoczy, a rano rozwiń pasemka. Aby loki okazały się piękne, spróbuj zacząć wyplatać kosmyki od nasady. Efekt trwałej ondulacji można uzyskać, robiąc bardzo wąskie warkocze.
Marzą Ci się wspaniałe pukle na dłużej? Pomyśl o trwałej ondulacji. Jeżeli zależy Ci nie tylko na imponującej fryzurze, ale także na zachowaniu włosów w dobrej kondycji, zabieg powinien wykonać sprawdzony fryzjer. Warszawa Ursynów stanowi lokalizację Salonu Tu i Teraz, gdzie zajmą się Tobą doświadczeni profesjonaliści.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *